112001
MINDRE SOFFBORD/SIDOBORD
Stomme i lövträ, skiva i glas med etsad blomdekor, 1950,60-tal, mindre åldersrelaterat slitage, H.51, L.66, B.46 cm. (vån3)
MINDRE SOFFBORD/SIDOBORD
Klubbat pris
400 kr
4 | 2024-04-28 18:12:50 | 400 |
1 | 2024-04-28 18:13:15 | 400 |
5 | 2024-04-28 18:11:00 | 375 |
1 | 2024-04-28 18:11:11 | 350 |
5 | 2024-04-28 18:09:26 | 325 |
4 | 2024-04-28 18:10:10 | 325 |
1 | 2024-04-25 21:43:46 | 275 |
4 | 2024-04-28 18:09:15 | 250 |
4 | 2024-04-28 18:09:03 | 200 |
3 | 2024-04-28 15:46:59 | 150 |
2 | 2024-04-27 01:07:57 | 100 |
2 | 2024-04-27 01:07:41 | 80 |
2 | 2024-04-27 01:07:36 | 60 |